APARTAMENTY ZAKOPANE od MSC APARTMENTS - APARTAMENTY i DOMKI w najlepszych lokalizacjach, centrum!

Niania Zakopane, Opieka nad Dziećmi Zakopane – Białka Tatrzańska

Niania Zakopane, Opieka nad Dziećmi Zakopane, Białka Tatrzańska, Kościelisko

Od 2010 roku świadczymy usługi opieka nad Dziećmi, Niania w miejscowościach Zakopane i Białka Tatrzańska. Zapraszamy do kontaktu, byście Państwo mogli lepiej poznać osoby opiekujące się Dziećmi. Tel +48 515 857 609

Niania zakopane, opieka nad dzieckiem opiekunka zakopane białka tatrzańska

Lidia – Niania zakopane opieka nad dzieckiem opiekunka zakopane białka tatrzańska

 

 

Lidia ma duże doświadczenie jako Niania, Opiekunka dla Dziecka. Świadczy usługi w miejscowościach Zakopane – Białka Tatrzańska. Nie ma żadnych nałogów, jest zrównoważona, opanowana, serdeczna i troskliwa. Od samego początku świadczenia usług Niania i Opieka nad Dzieckiem przez naszą Firmę jest z nami.

 

 

Niania opieka nad dzieckiem opiekunka zakopane białka tatrzańska 1

Magda – Niania opieka nad dzieckiem opiekunka zakopane białka tatrzańska

 

 

Magda jest zdyscyplinowaną i spokojną osobą, bez jakichkolwiek nałogów.

2 thoughts on “Niania Zakopane, Opieka nad Dziećmi Zakopane – Białka Tatrzańska

  1. Witam,
    W grudniu 2015 miałem przyjemność pozostawiać pod opieką Lidii dwojga dzieci: 3-letniego i 1 rocznego synów. Bardzo dobra opieka i profesjonalne podejście do moich dzieci. Polecam. Dziękuję.

  2. Witam,
    W styczniu 2014 mieliśmy przyjemność pozostawiać pod opieką Lidii nasze pociechy – 4-letniego synka i 3-miesięczną córeczkę. Bardzo chwalimy sobie ten wybór! Lidia troskliwie zajęła się dzieciakami, a my z mężem mieliśmy poczucie bezpieczeństwa i pewności, że są w dobrych rękach. Jeżeli poszukujecie Państwo odpowiedzialnej, ciepłej, punktualnej i uczciwej osoby, która uważnie wysłucha i zastosuje wszelkie Państwa sugestie dotyczące opieki nad dzieckiem, to serdecznie polecam!!!! Poznaliśmy również Magdę, w której bezwarunkowo zakochał się nasz synek! Dziewczyna ma talent przekonywania do siebie maluchów 🙂 Ogromnym atutem jest elastyczność czasowa i dyspozycyjność dziewczyn. Bardzo miła i życzliwa współpraca do której będziemy wracać podczas pobytu w okolicach Zakopanego.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *