APARTAMENTY ZAKOPANE od MSC APARTMENTS - APARTAMENTY i DOMKI w najlepszych lokalizacjach, centrum!

Karta tatrzańska – rabaty na atrakcje i sklepy na Podhalu

Karta Tatrzańska – bezpłatny dodatek dla naszych Klientów

karta tatrzańska msc apartments

MSC Apartments, zniżka dla Klientów na atrakcje!

Karta Tatrzańska jest niezwykle przydatna dla Turystów korzystających z atrakcji w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Szaflarach, Kościelisku i Bukowinie Tatrzańskiej. Każdy apartament ma przydzieloną kartę, bądź karty. Nasi Klienci otrzymują taką kartę rabatową bezpłatnie, dzięki niej mogą otrzymać 10, 15, 20% zniżki na wiele atrakcji turystycznych a także w sklepach, restauracjach i karczmach.

Na przykład korzystając z karty zapewnisz sobie 30 minut gratis do dowolnego biletu w Termach Bania w Białce Tatrzańskiej. Tego samego możesz oczekiwać korzystając z niej w AquaParku w Zakopanem. W Szaflarskich Termach możesz liczyć na 15% rabatu. Karta Tatrzańska może obniżyć Twój rachunek w Karczmie widokowej Szymaszkowa o 10%. Rowery ze wspomaganiem elektrycznym są tańsze o 10%, loty szybowcem także tańsze o 10%. Natomiast Kręgielnia znajdująca się w Aquaparku w Zakopanem taniej o 10%, nowa Kręgielnia w Hotelu Tatra o 20% taniej z Kartą Tatrzańską.

Podhale jest najbardziej atrakcyjnym miejscem do spędzenia wakacji. Głównie dlatego, że jest to region oferujący najwięcej atrakcji turystycznych i świetny standard noclegów.

Po przyjeździe zapytaj w recepcji o bezpłatną Kartę Tatrzańską, dzięki której Twój pobyt w górach będzie tańszy i przyjemniejszy. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji turystycznych, które oferują swoje usługi na specjalnych promocyjnych warunkach.

One thought on “Karta tatrzańska – rabaty na atrakcje i sklepy na Podhalu

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *