APARTAMENTY ZAKOPANE od MSC APARTMENTS - APARTAMENTY i DOMKI w najlepszych lokalizacjach, centrum!

Domek góralski – alpejski – Termy Białka Tatrzańska

Góralski domek z bali – Termy Białka Tatrzańska

DSC_0522Domek ten zlokalizowany w miejscowości Gronków, to idealne miejsce wypoczynku dla szukających ciszy i spokoju! Do Basenów Termalnych Bania w Białce Tatrzańskiej jest zaledwie 5 km, natomiast do Niedzicy 19,4 km, gdzie można się wybrać nad zalew Czorsztyński i popłynąć na tratwie z flisakami. W zimę z pewnością turyści docenią bliskość stoków narciarskich w Białce Tatrzańskiej bez konieczności mieszkania w zapełnionych po brzegi pensjonatach i hotelach.

Dom jest w pełni wyposażony i przygotowany do krótszych i dłuższych pobytów przez cały rok w pobliżu Białki Tatrzańskiej. Dwa duże podwójne łóżka znajdują się we wspólnej części, dodatkowo można korzystać z rozkładanej sofy. Wszystko jest urządzone meblami antycznymi i umiejscowione na parterze. W Domku Termy Białka Tatrzańska jest bardzo przytulnie i ciepło.

Aneks kuchenny Domku Termy Białka Tatrzańska jest wyposażony w płytę grzewczą, garnki, sztućce itp. Posiłki można spożywać przy dużym stole antycznym i na krzesłach obitych grawerowaną skórą.

Dla psów Gości został przygotowany kojec przed wejściem do domu, w którym większe czworonogi można pozostawić bez obaw.

Cena już od 200 zł za dobę! Więcej informacji +48 515 857 609 lub mailowo apartamentymsc@gmail.com.


[easy_calendar resource=”2415″ width=”50″ style=”1″ req=”1″ price=”3″][easy_form style=”none” submit=”Rezerwacja przesłana” subsubmit=”Niedługo otrzymają Państwo informacje o numerze konta do przelania zaliczki” credit=”Reservation complete” subcredit=”You’ll receive an email with the reservations details” resourcename=”Apartament” price=”1″ pers=”1″ resource=”2415″ multiple=”popup” validate=”Rezerwacja dodana poprawnie” subvalidate=”Dodaj kolejne rezerwacje lub wyślij bieżące”]Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *