APARTAMENTY ZAKOPANE od MSC APARTMENTS - APARTAMENTY i DOMKI w najlepszych lokalizacjach, centrum!

Apartament Rodzinny Zakopane – BASEN, SAUNA, JACUZZI, KOMINEK, WIFI, PLAC ZABAW 6 OS.

APARTAMENT ZAKOPANE RODZINNY 6 OSÓB

Relax booking award 2016z kominkiem, basenem, sauną, jacuzzi, internetem WiFi oraz Placem Zabaw to idealny wybór dla rodzin z dziećmi, apartament razem z apartamentami Relaks, Relaks 1 oraz Relaks 2 stanowi ciekawą ofertę dla grup wielorodzinnych. Ten apartament mieści sześć osób. Łączna ilość osób, które możemy przyjąć do apartamentów Viva Maria na Krzeptówkach w Zakopanem to 19 osób!

Szczególną atrakcją jest Basen z Sauną i Jacuzzi, za bezpieczeństwo Waszych dzieci odpowiada ratownik, SPA jest czynne od 17-22 codziennie oraz w godzinach 9-11 dodatkowo w soboty i niedziele. Duży Plac Zabaw pomaga wypełnić czas, jaki Rodzice spę_DSC1003dzają ze swoimi Pociechami, siedząc na ławce w zacienionym miejscu w lasku.

Plac Zabaw składa się z zjeżdżalni, piaskownicy, małpiego gaju. W Apartamencie dostępny jest Internet bezprzewodowy WiFi, szybkie łącze z wieloma punktami dostępu umożliwia stały kontakt ze światem. Apartament ma także zapierający dech w piersiach widok z przestronnego tarasu, na którym są leżaki do opalania. Bezpośrednio z tarasu widać Giewont w całej okazałości! W Apartamencie jest w pełni wyposażony aneks kuchenny, idealny na przygotowanie domowych obiadów. Bardzo nasłoneczniony, przytulny i w ciepłych barwach! Szczerze polecamy!

 

 

zarządzanie rezerwacjami – roomadmin.pl
 


 

One thought on “Apartament Rodzinny Zakopane – BASEN, SAUNA, JACUZZI, KOMINEK, WIFI, PLAC ZABAW 6 OS.

  1. Apartament jest bardzo ładny, świetnie się tu czuliśmy. Bardzo dobre jest także połączenie z centrum Zakopanego. Idealny dla dużej rodziny. Na pewno wrócę ze względu na taras z widokiem na Giewont! Polecam!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *